O mnie

"Jes­teśmy tym, co o sobie myśli­my. Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli. Naszy­mi myśla­mi tworzy­my świat."Witam :).

Mam 27 lat, z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa, a z doświadczenia "domową" krawcową i fryzjerką.
Los tak chciał, że nie znalazłam się w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru, ani nawet w Liceum Plastycznym, pozostanie więc to moim cichym, niespełnionym marzeniem. Chociaż na studiach projektowałam domy, a nie stroje, moją pasją od zawsze było projektowanie ubioru, szycie i wszelkie inne zajęcia wymagające kreatywnej twórczości.
Jako dziecko najpierw szyłam szmaciane laleczki, nazywane przeze mnie kukiełkami, później awansowałam na krawcową dla lalek, a w wieku kilkunastu lat stałam się swoją własną modelką.
Nie jestem profesjonalistką w tym co robię, więc pewnie nie jedna krawcowa złapałaby się za głowę widząc mój proces tworzenia :). Dlatego też chętnie skorzystam z rad bardziej doświadczonych ode mnie ludzi.
Moja pasja to robienie czegoś z niczego, a główne motto:

"Maksimum recyklingu, minimum kosztów"


Moim zdaniem o wiele trudniejsze jest wykombinowane materiału, z którego mogłoby powstać coś ciekawego, niż kupienie gotowych elementów w sklepie. Ma to również swoją zaletę, ponieważ w ten sposób może powstać coś bardzo wyjątkowego. 

 Uwielbiam gdy odwiedzający mnie goście wręcz "zwiedzają" mój dom i z zachwytem oglądają najnowsze stworzone "dzieła".

Zawsze jednak brakowało mi pewności siebie co do stworzonych przeze mnie rzeczy. Mam nadzieję, że ten blog upewni mnie, że to co robię ma sens i podoba się innym :).
Jeśli już trafiłaś/eś na moją stronę, zostaw proszę ślad po sobie. Doda mi to na pewno niezłej motywacji do kolejnych działań :)

Prześlij komentarz